.

.

Новак
125Khz фреквенција Средниот опсег 10M NFC читач IC/ID читач на картички

125Khz фреквенција Средниот опсег 10M NFC читач IC/ID читач на картички

DEN 4560.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат