.

.

Новак Со попуст
Висока Прецизност 1/4 2-12N.м, 1/4 4-20N.м 1/2 10-60N.м, 1/2 20-100N.м Windows Ratchet Претходно вртежен момент Клуч Автомобил Клуч Клуч

Висока Прецизност 1/4 2-12N.м, 1/4 4-20N.м 1/2 10-60N.м, 1/2 20-100N.м Windows Ratchet Претходно вртежен момент Клуч Автомобил

DEN 4560.00
DEN 3192.00 -30 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат