.

.

Новак
SMA-Женски/SMA-Машки/BNC Мек, Флексибилен Воки Токи Антена 144/430Mhz Двојна Бенд Рачни двонасочна Радио Додаток За Kenwood

SMA-Женски/SMA-Машки/BNC Мек, Флексибилен Воки Токи Антена 144/430Mhz Двојна Бенд Рачни двонасочна Радио Додаток За Kenwood

DEN 432.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат