.

.

Новак
Dj Осветлување Висока Моќност LED Par Светла 18X12W RGBW Quad Боја LED Фаза Осветлување Ефект DMX512 Господар-Роб Led Par За Диско КТВ

Dj Осветлување Висока Моќност LED Par Светла 18X12W RGBW Quad Боја LED Фаза Осветлување Ефект DMX512 Господар-Роб Led Par За

DEN 6552.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат