.

.

Новак
BSIDE EMT01 Две Игли Дигитални Дрво Влага Метар со LCD Читање на Екранот Преносни Влажност Тестер Дрва Влажна Детектор

BSIDE EMT01 Две Игли Дигитални Дрво Влага Метар со LCD Читање на Екранот Преносни Влажност Тестер Дрва Влажна Детектор

DEN 489.60

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат