.

.

Новак Со попуст
3.7 V,1400mAH 3045110 полимер литиум јонска / Li-ion батерија за модел авион,GPS,mp3,mp4,мобилен телефон,звучници,bluetooth

3.7 V,1400mAH 3045110 полимер литиум јонска / Li-ion батерија за модел авион,GPS,mp3,mp4,мобилен телефон,звучници,bluetooth

DEN 541.92
DEN 417.00 -23 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат