.

.

Новак
PKJG-GF72 Гас 2-Тенк Fryer, 2-Кошница, за Комерцијални Кујната

PKJG-GF72 Гас 2-Тенк Fryer, 2-Кошница, за Комерцијални Кујната

DEN 6960.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат