.

.

Новак Со попуст
Бесплатен превозот 7.4 V 13000mAh Оригинални Li-ion Батерија за U30GT,U30GT2,U30GT 1,U30GT 2 Quad Core Таблета PC 3.3*161*125mm

Бесплатен превозот 7.4 V 13000mAh Оригинални Li-ion Батерија за U30GT,U30GT2,U30GT 1,U30GT 2 Quad Core Таблета PC 3.3*161*125mm

DEN 1247.52
DEN 873.00 -30 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат