.

.

Новак Со попуст
1000W 230V 300X300mm , w/ NTC 100K Thermistor,Силикони Грејач 3D Печатач Грејач,Heatbed, 3M лепило поддршка Индустриски Грејач

1000W 230V 300X300mm , w/ NTC 100K Thermistor,Силикони Грејач 3D Печатач Грејач,Heatbed, 3M лепило поддршка Индустриски Грејач

DEN 3647.52
DEN 3465.00 -5 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат