.

.

Новак
Круг дното колба,еден вратот,1000ml, тешки ѕид ,заеднички 24/40, (Borosilicate стакло 3.3)

Круг дното колба,еден вратот,1000ml, тешки ѕид ,заеднички 24/40, (Borosilicate стакло 3.3)

DEN 734.40

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат