.

.

Новак
DC5V 100pcs/string addressable SK6812-RGBW(топло бела), предводена со heatsink(10мм*3мм);5cm жица проред;кај сите јасно wir

DC5V 100pcs/string addressable SK6812-RGBW(топло бела), предводена со heatsink(10мм*3мм);5cm жица проред;кај сите јасно wir

DEN 912.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат