.

.

Новак Со попуст
4PCS Gleagle ML4112 400KV Brushless Мотор За РК Quadcopter Multicopter Milti-роторот Летало

4PCS Gleagle ML4112 400KV Brushless Мотор За РК Quadcopter Multicopter Milti-роторот Летало

DEN 8592.00
DEN 7991.00 -7 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат