.

.

Новак Со попуст
Најновите JennyPrinter3 Двојна Екструдер Млазницата Авто Израмнување на 3D Печатач DIY ПОЛНЕЊЕ Компатибилен Со Ultimaker 2 UM2 Вклучени сите Делови

Најновите JennyPrinter3 Двојна Екструдер Млазницата Авто Израмнување на 3D Печатач DIY ПОЛНЕЊЕ Компатибилен Со Ultimaker 2 UM2

DEN 43152.00
DEN 40131.00 -7 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат