.

.

Новак Со попуст
800W Правец на Соларни Хибрид LCD Контролер 12V 24V, 500W Ветар+300W Соларни 12/24V Авто-работа Зголеми MPPT Хибрид Задолжен Контролор

800W Правец на Соларни Хибрид LCD Контролер 12V 24V, 500W Ветар+300W Соларни 12/24V Авто-работа Зголеми MPPT Хибрид Задолжен

DEN 7008.00
DEN 6307.00 -10 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат