.

.

Новак Со попуст
Оригиналниот NMB 4710PS-23T-B3A 120*120*25ММ 12cm AC230V 14/11W кабинет вентилаторот за ладење

Оригиналниот NMB 4710PS-23T-B3A 120*120*25ММ 12cm AC230V 14/11W кабинет вентилаторот за ладење

DEN 1680.00
DEN 1428.00 -15 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат