.

.

Новак Со попуст
230V 22CMX18CM,500W Силикони Грејач 3D Печатач Мотор Блок Масло Тавата Грејач , Подобро Замена на Reprap PCB Загрева Кревет,

230V 22CMX18CM,500W Силикони Грејач 3D Печатач Мотор Блок Масло Тавата Грејач , Подобро Замена на Reprap PCB Загрева Кревет,

DEN 1919.52
DEN 1824.00 -5 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат