.

.

Новак Со попуст
N1008 38mm X 25yards Црвено Солидна Боја Жичен Работ Тафт Лента. Подарок Лак,Свадба,Торта Заврши,Дрво Декорација,Венец

N1008 38mm X 25yards Црвено Солидна Боја Жичен Работ Тафт Лента. Подарок Лак,Свадба,Торта Заврши,Дрво Декорација,Венец

DEN 792.00
DEN 753.00 -5 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат