.

.

Новак
големина 8мм*1.8 mm( дупка) stardust монистра месинг sandblast монистра мода накит наоди различни позлатен боја може да биде избор

големина 8мм*1.8 mm( дупка) stardust монистра месинг sandblast монистра мода накит наоди различни позлатен боја може да биде

DEN 1932.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат