.

.

Новак
Малина Пи 3 Моделот Б 1GB RAM меморија Quad-Core 1.2 GHz 64bit ПРОЦЕСОРОТ WiFi & Bluetooth

Малина Пи 3 Моделот Б 1GB RAM меморија Quad-Core 1.2 GHz 64bit ПРОЦЕСОРОТ WiFi & Bluetooth

DEN 2063.52

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат