.

.

Новак
100 компјутери 60A потрошен материјал (Млазницата 120926+ Electrode 120931) - 1650 Плазма Машина за Сечење [PMX1650 за T100/T100M/T100M-2 факел]

100 компјутери 60A потрошен материјал (Млазницата 120926+ Electrode 120931) - 1650 Плазма Машина за Сечење [PMX1650 за T100/T100M/T100M-2

DEN 8064.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат