.

.

Новак
Електрични Fryer(EF-60)/6 Lter/С челик/Брзо heatup/Масло лента тип

Електрични Fryer(EF-60)/6 Lter/С челик/Брзо heatup/Масло лента тип

DEN 1824.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат