.

.

Новак
80W 24V 3.3 LED константен напон водоотпорен префрлување напојување IP67 за led возење LPV-80-24

80W 24V 3.3 LED константен напон водоотпорен префрлување напојување IP67 за led возење LPV-80-24

DEN 692.16

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат