.

.

Новак Со попуст
10pcs/многу ,50mm maple leaf pendant + 2 парчиња 14mm octagon монистра во кристално проѕирно боја за кристал лустерот,завеса,свадба

10pcs/многу ,50mm maple leaf pendant + 2 парчиња 14mm octagon монистра во кристално проѕирно боја за кристал лустерот,завеса,свадба

DEN 720.00
DEN 648.00 -10 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат