.

.

Новак Со попуст
PCD дијамант сегмент endmill за мелење дрво, МДФ камен мермер гранит стакло мелење машина со Дијаметар 6 или 8мм

PCD дијамант сегмент endmill за мелење дрво, МДФ камен мермер гранит стакло мелење машина со Дијаметар 6 или 8мм

DEN 2544.00
DEN 2417.00 -5 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат