.

.

Новак
Fresnel леќа:D900 F890mm ,супер голема големина долго фокус објектив за соларна собирање,за готвење

Fresnel леќа:D900 F890mm ,супер голема големина долго фокус објектив за соларна собирање,за готвење

DEN 23904.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат