.

.

Новак
100W 48V 2.1 LED константен напон водоотпорен префрлување напојување IP67 за led возење LPV-100-48

100W 48V 2.1 LED константен напон водоотпорен префрлување напојување IP67 за led возење LPV-100-48

DEN 712.32

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат