.

.

Новак
CE,IP68,висока моќност 9W LED фонтана светлина,LED базен светлина,DS-10-36 9X1W,12V DC,од не ' Рѓосувачки челик вклучите,2-годишна гаранција

CE,IP68,висока моќност 9W LED фонтана светлина,LED базен светлина,DS-10-36 9X1W,12V DC,од не ' Рѓосувачки челик вклучите,2-годишна

DEN 2064.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат