.

.

Новак Со попуст
45 степени вода за ладење пагоди inradius 8мм OD 11mm поддршка 8-10мм внатре дијаметар на цевка за вода

45 степени вода за ладење пагоди inradius 8мм OD 11mm поддршка 8-10мм внатре дијаметар на цевка за вода

DEN 220.32
DEN 176.00 -20 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат