.

.

Новак Со попуст
Висока добивка LCD дисплеј видиме двојна бенд 900 2100 сигнал repeater бустер мобилен телефон gsm900 3g wcdma 2100mhz UMTS засилувач

Висока добивка LCD дисплеј видиме двојна бенд 900 2100 сигнал repeater бустер мобилен телефон gsm900 3g wcdma 2100mhz UMTS засилувач

DEN 9479.52
DEN 4740.00 -50 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат