.

.

Новак
Brushless DC Пумпа P2430 24V напон 25W вати 8.5 L/min 13PSI за индустриски Чилер

Brushless DC Пумпа P2430 24V напон 25W вати 8.5 L/min 13PSI за индустриски Чилер

DEN 1680.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат