.

.

Новак
Нова/Orig Леново ThinkCentre RD650 RD550 TD350 2.5 ХАРД Лента caddy 03T8147 w/Завртки

Нова/Orig Леново ThinkCentre RD650 RD550 TD350 2.5 ХАРД Лента caddy 03T8147 w/Завртки

DEN 1536.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат