.

.

Новак
200pcs/многу Дијаметар 1/32 инчен Кол 0.8 mm Si3N4 керамички топката имајќи топки 0.8 mm Силикон Нитрид G5

200pcs/многу Дијаметар 1/32 инчен Кол 0.8 mm Si3N4 керамички топката имајќи топки 0.8 mm Силикон Нитрид G5

DEN 1152.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат