.

.

Новак
Fresnel Леќа Дијаметар 200mm Фокусна должина 140mm Thicknes 2MM Завртка кондензаторот леќа ,Висок pervious на светлина

Fresnel Леќа Дијаметар 200mm Фокусна должина 140mm Thicknes 2MM Завртка кондензаторот леќа ,Висок pervious на светлина

DEN 859.20

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат