.

.

Новак Со попуст
UNS S31803/2205 Дуплекс Нерѓосувачки Челик Жица Mesh 10 Мрежа во Flue Гас Desulfurization Опрема,500mm*1000mm Направени Да Нарачате

UNS S31803/2205 Дуплекс Нерѓосувачки Челик Жица Mesh 10 Мрежа во Flue Гас Desulfurization Опрема,500mm*1000mm Направени Да Нарачате

DEN 4560.00
DEN 4332.00 -5 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат