.

.

Новак Со попуст
220V/30A РК-114M Дигитални Температура контролер Реле Излез -30~300 Степен Термостат со 2m NTC Сензор

220V/30A РК-114M Дигитални Температура контролер Реле Излез -30~300 Степен Термостат со 2m NTC Сензор

DEN 1072.32
DEN 751.00 -30 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат