.

.

Новак
НОВА/Orig Екран школка за Lenovo Thinkpad T540P T540 W540 Lcd задниот поклопец назад Капак Станот/T(FHD) FRU: 04X5521

НОВА/Orig Екран школка за Lenovo Thinkpad T540P T540 W540 Lcd задниот поклопец назад Капак Станот/T(FHD) FRU: 04X5521

DEN 1296.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат