.

.

Новак Со попуст
5pcs/многу BQ725 BQ24725 2-4 Мобилен Li+ Батеријата SMBus Задолжен Контролор со N-Канал MOSFET Селектор

5pcs/многу BQ725 BQ24725 2-4 Мобилен Li+ Батеријата SMBus Задолжен Контролор со N-Канал MOSFET Селектор

DEN 151.68
DEN 144.00 -5 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат