.

.

Новак Со попуст
150X150mm,180W ,230V, Флексибилни Силиконската Гума Грејач Крв аналитичар, тест цевка грејач, медицинска нега, слабеење слабеење појас

150X150mm,180W ,230V, Флексибилни Силиконската Гума Грејач Крв аналитичар, тест цевка грејач, медицинска нега, слабеење слабеење

DEN 1583.52
DEN 1504.00 -5 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат