.

.

Новак
Европски Стил не-изолирани терминал конектори за 1.5-10mm2 ,кабел линкови,crimper,LY-10

Европски Стил не-изолирани терминал конектори за 1.5-10mm2 ,кабел линкови,crimper,LY-10

DEN 304.80

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат