.

.

Новак
1 SS316L EPDM Менгеме дијафрагмата вентил санитарни стерилна храна одделение с Вино, млеко, пијалоци

1 SS316L EPDM Менгеме дијафрагмата вентил санитарни стерилна храна одделение с Вино, млеко, пијалоци

DEN 3923.52

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат