.

.

Новак
10pcs 3.175 mm SHK Ballnose Две Флејта Спирала Крајот Мелници Круг Двојно Дно Флејта Мелење Машина Спирала ПВЦ МДФ Машина

10pcs 3.175 mm SHK Ballnose Две Флејта Спирала Крајот Мелници Круг Двојно Дно Флејта Мелење Машина Спирала ПВЦ МДФ Машина

DEN 936.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат