.

.

Новак Со попуст
6823 Traxxas 1/10 коса црта 4X4 Алуминиум Bulkhead Вратоврска Барови Задните Сината/Црвената Елоксирани За Рели VXL Platinum Крајната Стампедо

6823 Traxxas 1/10 коса црта 4X4 Алуминиум Bulkhead Вратоврска Барови Задните Сината/Црвената Елоксирани За Рели VXL Platinum

DEN 143.52
DEN 86.00 -40 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат