.

.

Новак
10 парчиња Индустриски Игли за Шиење за Заклучување Бод машина за шиење како JUKI DDL-8700/БРАТ B5550

10 парчиња Индустриски Игли за Шиење за Заклучување Бод машина за шиење како JUKI DDL-8700/БРАТ B5550

DEN 120.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат