.

.

Новак Со попуст
2 парчиња/многу 3M Премиум 25мм*25мм*3.0 mm графичкиот процесор ПРОЦЕСОРОТ VGA BGA Мост Чипови Heatsink Термички Проводници Силикони Подлога w/ 3М 467 ПРАТЕНИК Лепило

2 парчиња/многу 3M Премиум 25мм*25мм*3.0 mm графичкиот процесор ПРОЦЕСОРОТ VGA BGA Мост Чипови Heatsink Термички Проводници Силикони

DEN 210.72
DEN 192.00 -9 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат