.

.

Новак
5PCS Карбид Совет ХСС Вежба Малку Дупка Видов Сет од Нерѓосувачки Челик, Метални Легури 16/18.5/20/25/30мм

5PCS Карбид Совет ХСС Вежба Малку Дупка Видов Сет од Нерѓосувачки Челик, Метални Легури 16/18.5/20/25/30мм

DEN 456.96

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат